o nas

Witamy. Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą dekoracji cukierniczych.

Zakres działalności  firmy obejmuje sprzedaż takich produktów jak różyczki cukrowe, kwiatki, listki, figurki, cyfry tortowe, serduszka, motylki i wiele wiele innych. Sprzedajemy również gotowe zestawy okolicznościowe do dekoracji tortu na takie okazje jak urodzinki, Chrzty św, Komunie św., dekoracje świąteczne, rocznice ślubu itp.

W ofercie posiadamy także masy cukrowe renomowanej firmy Szwedzkiej, dzięki którym pokryjecie powierzchnie tortowe w wybranym przez siebie kolorze na styl angielski. Oferta nasza obejmuje również barwniki spożywcze w 11 kolorach, które znakomicie nadają się do barwienia różnego rodzaju mas, ciast, deserów, lodów czy drinków, a także ponad 35 smaków aromatów spożywczych.  Posiadamy w ofercie również dekoracje stołu np. na imprezy urodzinowe, chrzty, komunie, wesela np ( balony – napełniamy helem, serpentyny, papierowe talerzyki i kubeczki, serwetki, świeczki, plakaty, wstążeczki itp.) Zachęcamy do zapoznania się z kategoriami naszych produktów. Również realizujemy zamówienia na torty artystyczne w stylu angielskim z wykorzystaniem dekroacji z naszej oferty. Skontaktuj się z nami a zrobimy wszystko aby dostarczyć Ci wybrane przez Ciebie dekoracje do domu. Z każdym dniem będziemy się starali powiększać nasz asortyment. Jesteśmy również w serwisie ALLEGRO.PL gdzie możesz przejść bezpośrednio do naszych aukcji klikając w logo allegro. Zapraszamy do naszego lokalu położonego w miejscowości TRZCIŃSK na trasie STAROGARD GDAŃSKI – GDAŃSK. Obecnie jeszcze trwają prace nad ukończeniem strony www i ujęciem całego asortymentu w poszczególne kategorie. Zamówienia można składać poprzez zakładkę na stronie podając nr ID danej dekoracji oraz ilość sztuk, po otrzymaniu wstępnego zamówienia otrzymasz maila zwrotnego wraz z wyceną i podejmiesz decyzję czy mamy realizować zamówienie.

3943074133_010c65c4e1

Zapraszamy do współpracy cukiernie oraz firmy cateringowe dla których przygotowaliśmy upusty przy zakupach za min 500 zł.